ALPHASCIENCE HA BOOSTER DOLGUNLAŞTIRICI NEM KONSANTRESİ
20 Ağustos 2020
WHITE COCOON %100 Doğal ve Saf İpek Kozaları
13 Mayıs 2020

ETKİLİ LEKE PAKETİ

Leke tedavisi yapılamayan kişiler yada lekesinden kurtulmuş ancak yeniden lekelenmek istemeyenler için…

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: TÜM CİLT TİPLERİ

CİLT DURUMLARI: HİPERPİGMENTASYON

WiQO - LIGHTENING SERUM

Mevcut lekelerinizin açılabilmesi için her mevsim kullanıma uygundur. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının neden olduğu kahverengi lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur. Aşırı pigment üretimini önleyen leke karşıtı etkisi sayesinde, Lazer, radyofrekans veya iğneli işlem sonrası oluşabilecek reaktif (PIH) lekeler başta olmak üzere; sivilce, yanıklar gibi cilt hasarlarının iyileşmesi sırasında leke oluşmasını önlenmek amacıyla kullanılır.

ALPHASCIENCE - ALPHABRIGHT SERUM

Çevresel (güneş ışınları, kullanılan ilaçlar, kirlilik) ve hormonal değişikliklerin (hamilelik, doğum kontrol ilaçları, yaşlanma) neden olduğu kahverengi lekeler için kullanılır. Güneş lekelerinde, yaşlılık lekelerinde, melasmada ve akne lekelerinde etkilidir. Leke açılması üzerinde etkili bileşenlerin yanısıra, açıldıktan sonra kullanım süresince bozulmadan stabil kalabilen ilk ve tek doğal C vitamini içermektedir.

WiQO ICP CREAM GÖRÜLMEYEN, RENKLİ, KAPATICI, SPF 50+, KOMPAKT KREM

ICP Kompakt Krem küçük kusurları örter ve cilt tonunu doğal bir etki ile dengeler. Uygulandığında gün boyunca cildi koruyan ve fotoyaşlanmayı önleyen ince, görünmez ve ipeksi bir tabaka oluşturur. ICP Kompakt Krem, son derece pürüzsüz bir yüzey yaratır. Bu özelliği sayesinde ICP Kompakt Krem ciltte yer alan bozuklukları belirginleştirmeden, kırışıklıkların arasına dolmadan cilt parlaklığını arttırır. İçerdiği 50+ güneş koruma faktörü sayesinde yeni lekelerin oluşmasını önlemeye yardımcı olur.

ICP Renkli Koruyucu ve Kapatıcı kremin 3 farklı tonu vardır.

ULTRA LIGHT: Japon kullanıcılar için geliştirilmiştir.

LIGHT: Açık tenli kullanıcılar için üretilmiştir.

MEDIUM: Orta, buğday tenli kullanıcılar için üretilmiştir.

Lütfen Seçiminizi satınlama sırasında Yorum-bilgi bölümünde özellikle belirtiniz. Seçim yapılmadığı taktirde ICP 50+ Renkli Kapatıcı kremin LIGHT tonu gönderilir.

NASIL KULLANILIR?

Sabah, cildinizi doğal bileşenler içeren hassasiyet yaratmadan temizleyen bir temizleyici ürün ile temizledikten sonra, LIGHTENING SERUM uygulayınız. Tamamen emildikten sonra WiQO ICP CREAM GÖRÜLMEYEN, RENKLİ, KAPATICI, SPF 50+, KOMPAKT KREM uygulayınız.

Akşam, cildinizi doğal bileşenler içeren hassasiyet yaratmadan temizleyen bir temizleyici ürün ile temizledikten sonra, LIGHTENING SERUM uygulayınız. Tamamen emildikten sonra ALPHABRIGHT SERUM’u uygulayınız. Arka arkaya uygulanan serumlar hem pigment üretimini azaltıp lekelerin açılmasına yardım edecek hem de cildinizin yumuşak ve bakımlı olmasını sağlayacaktır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ