WHITE COCOON %100 Doğal ve Saf İpek Kozaları
13 Mayıs 2020
WiQO KURUMA KARŞITI ELASTİKLEŞTİRİCİ VÜCUT KREMİ
29 Mart 2020

WiQO REVERSE LIGHTENING SERUM ®

LEKE AÇICI SERUMLAR - DÜZELTİCİ SERUMLAR

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, YAĞLI, KARMA, KURU

CİLT DURUMLARI: HİPERPİGMENTASYON

AKTİF BİLEŞENLER:

Traneksamik asit: UV etkisi ile, plazminojenin keratinositleri uyarmasını ve melanin üretimini tetiklemelerini önleyerek melanogenezi baskılar.

Fitik asit: Çevresel kirliliği nötralize eder, kahverengi lekelerin açılmasına yardımcı olur, cilt tonunu ayarlar ve aydınlık görünmeyi sağlar.

Laktoferrin: Demiri şelatlar. Dermal hücrelerde TNF-a ve diğer pro-enflamatuar sitokinlerin üretimini baskılayarak enflamasyonu azaltır.

Aminoetilfosfinik asit (peptid): Dopakrom tautomerazın enzimatik aktivitesini inhibe eder. Spontan polimerleşmeyi baskılayarak, melanin koyu renklenmesini azaltır.

Ferulikasit: Melanine dönüştüren Tirozinaz enzimini baskılar.

Niasinamid: Melanin pigmentinin melanositlerden çevredeki keratinositlere transferini inhibe ederek lekeli alanın koyulaşmasını ve genişlemesini azaltır.

Glabridin: Tirozinazın aktivitesini ve serbest radikallerin oluşumunu azaltarak, melanogenezisi baskılar.

Lipoik asit: Enzim aktivitesi için gerekli olan bakır iyonunun blokajı ile tirozinaz aktivitesini azaltır.

İÇİNDEKİLER

AQUA (WATER), GLYCERIN, NIACINAMIDE, ETHOXYDIGLYCOL, TRANEXAMIC ACID, PROPANEDIOL, MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL, LACTOFERRIN, BENZYL ALCOHOL, FERRULIC ACID, SODIUM HYALURONATE, THIOCTIC ACID, SCLEROTIUM GUM, SODIUM HYDROXIDE, AMINOETHYLPHOSPHINIC ACID, DEHYDROACETIC ACID, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, HYDROGENATED RAPESEED OIL, PHYTIC ACID, HYDROLYZED ALGIN, TOCOPHEROL, BUTYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, GLYCYRRHIZA GLABRA (LICORICE) ROOT EXTRACT, CITRIC ACID.

NE İÇİN KULLANILIR?

Lazer, radyofrekans veya iğneli işlem sonrası oluşabilecek reaktif (PIH) lekeler başta olmak üzere; Sivilce, yanıklar gibi cilt hasarlarından sonra iyileşirken leke oluşmasını önlenmek amacıyla ve her mevsim lekelerin açılması için kullanılır. Yaz aylarında da kullanıma uygundur.

NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşam lekelerin olduğu bölgeye hafif bir masaj yaparak uygulayın. Leke bakımında Reverse Lightening Serum’dan önce yüzünüze farklı bir ürün sürmeyiniz. Tamamen emilmesini bekledikten sonra üzerine nemlendirici kreminizi sürebilirsiniz.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ