WiQO GÖZ ÇEVRESİ ve YÜZ GERGİNLEŞTİRİCİ JEL SERUM
29 Mart 2020
WiQO BESLEYİCİ ve NEMLENDİRİCİ KREM (Normal & Karma Ciltler)
29 Mart 2020

WiQo KIRIŞIKLIK GİDERİCİ VE GERGİNLEŞTİRİCİ SERUM®

DÜZELTİCİ SERUMLAR - GLİKOLİK ASİTLER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: AKNELİ CİLTLER, NORMAL, YAĞLI, KARMA, KURU, OLGUN

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, GÜNLÜK BAKIM AKNELİ CİLTLER

AKTİF BİLEŞENLER:

% 8 Glikolik asit- Pürüzsüzleştiri etki- : Ölü hücrelerinden arındırırken aynı zamanda cilt yüzeyindeki renk tonu düzensizliklerini de eşitlemeye yardımcı olur. Hücre yenilenmesini arttırmaya genç hücre oranını artırmaya yardımcı olur; böylece cilt daha parlak, daha taze ve daha aydınlık görünür.

Fitik asit – Aydınlatıcı Serum-: Cilt yaşlanmasını önlemek ve düzeltmek için eşsiz bir aktif maddedir. Çevresel kirliliği nötralize eder, cilt tonunu ayarlar ve sebumu normalize eder.

İÇİNDEKİLER

AQUA, DIMETHICONE, GLYCOLIC ACID, PEG-8 DISTEARATE, STEARETH-2, STEARETH-21, GLYCERIN, TOCOPHERYL ACETATE, TOCOPHEROL, CETEARYL ALCOHOL, DIMETHICONOL, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, BENZYL ALCOHOL, DEHYDROACETIC ACID, PHYTIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.

NE İÇİN KULLANILIR?

Özellikle olgun, güneşten zarar görmüş, lekeye eğilimli veya yağlı bir cilde sahip iseniz, glikolik asit sizin için çok gereklidir. Aydınlanma sağlamak için tüm cilt tiplerinde kullanımı uygundur.

Çevresel (güneş ışınları, kullanılan ilaçlar, kirlilik) ve hormonal değişikliklerin (hamilelik, yaşlanma) neden olduğu kahverengi lekeler için kullanılır. Güneş lekelerinde, yaşlılık lekelerinde, melasmada ve akne sonrası oluşan koyu renkli pigmente görünüm için etkilidir.

NASIL KULLANILIR?

Yağlı ciltler için tek seçenek olarak kullanılabilir, diğer cilt tipleri için WiQo Besleyici ve Nemlendirici Kremlerden biriyle birlikte kullanılmalıdır. WiQo KIRIŞIKLIK GİDERİCİ VE GERGİNLEŞTİRİCİ SERUM başka bir ürün uygulamadan en az 30 dakika önce kullanıldığında en iyi sonucu verir. En iyi sonucu almak için uzun süreli ve kesintisiz kullanım tavsiye edilir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ