DERMOLENTE EL TEMİZLEME SIVISI, 100 ML.
26 Mart 2020
ULTRADEEP
8 Mart 2020

REGEN[Hx] ®

İŞLEM SONRASI ÜRÜNLER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, KURU, YAĞLI, HASSAS, KARMA,OLGUN

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, GÜNLÜK BAKIM, HASSAS CİLTLER

AKTİF BİLEŞENLER:

İYİLEŞTİRME VE ONARMA ETKİSİ: % 5 HELICINE KOMPLEKSİ. Cildin hızlıca iyileşmesine yardımcı olan doğal ve güçlü kompleks. Helicin, Allantoin, A, C ve E Vitaminleri, Alfa-Hidroksi-Asitler Mukopolisakkaritler, Proteinler, Proteolitik Enzimler, Kollajen ve Elastin içerir. Cilt dokusunun direncini artırır. Doğru bir yeniden modelleme sağlar.

YATIŞTIRMA ETKİSİ : % 3 (Black currant seed oil & Cardiospermum halicacabum). Cilt bariyerini güçlendirir ve enflamasyon riskini azaltır. Cildi rahatlatır ve alerji oluşumunu azaltmaya yardımcı olur.

CİLDİN SU İHTİYACININ KARŞILANMASI : % 3 HYALURONİK ASİT Fibroblast aktivitesinin artışını, kollajen ve elastik lif üretimini destekler.

Parfüm, paraben, alkol ve silikon içermez.

İÇİNDEKİLER

AQUA (WATER), SNAIL SECRETION FILTRATE, GLYCERIN, OCTYLDODECANOL, ISOPENTYLDIOL, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, RIBES NIGRUM (BLACK CURRANT) SEED OIL, PHENOXYETHANOL, LECITHIN, SODIUM HYALURONATE, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL UNSAPONIFIABLES, CELLULOSE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DISODIUM EDTA, O-CYMEN-5-OL, CARDIOSPERMUM HALICACABUM FLOWER/LEAF/VINE EXTRACT, TOCOPHEROL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT.

NE İÇİN KULLANILIR?

• Medikal uygulamalar sonrası kullanım; Hyalüronik Asit dolguları, botoks, PRP, peeling, lazer, radyofrekans, kriyoterapi, PDT, elektrokoagülasyon gibi estetik işlemlerden sonra cilt kalitesinin iyileştirilmesinde kullanılır. işlem sonrası cildin yenilenmesi ve onarılmasına yardımcı olur.

•Hassasiyet oluşturan durumlarda kullanım; Kış aylarında soğuğa maruz kalmanın ciltte oluşturduğu hassasiyet ile yaz aylarında görülen güneş yanığı gibi durumlarda da cildin hızla onarılmasına ve yatıştırılmasına katkı sağlar.

NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşam etkilenen bölgeye hafif bir masaj yaparak uygulayın. İşlemden hemen sonra uygulanabilir. Ameliyat sonrası iyileşme için doğrudan açık yara üzerine uygulamayın. Gözlerle temasından kaçının.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ