TANNIC SERUM SEYAHAT BOYU, 8ml ®
31 Mayıs 2021
COLLAGEN MODELING MASK CUP PACK
15 Mart 2021

PROBIOTICS MODELING YOGURT MASK

MASKELER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, KURU, OLGUN

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, GÜNLÜK BAKIM

İÇİNDEKİLER:İÇİNDEKİLER: (5g+50g) x 5 ADIM 1: Water, Diatomaceous Earth, Glycerin, Butylene Glycol, PEG-75, Dipropylene Glycol, Algin, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Caprylic/Capric Triglyceride, Tetrapotassium Pyrophosphate, Cellulose Gum, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Propolis Extract, Yogurt Extract, Lactobacillus Ferment Lysate, CI 77492, Disodium EDTA, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Adenosine, Bifida Ferment Filtrate, Honey Extract, Musa Sapientum (Banana) Fruit Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Milk Protein Extract, Totarol, Ethylhexylglycerin, Acetyl Hexapeptide-8 ADIM-2: Water, Calcium Sulfate, Cellulose Gum, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Polysorbate 20, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Centella Asiatica Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Solanum Melongena (Eggplant) Fruit Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Butylene Glycol, Totarol

NE İÇİN KULLANILIR?

Sadece kahverengi alglerden elde edilen ana bileşen olan alginik asidin etkinliği nedeniyle ilk kullanımdan itibaren uygulamanın sonucu görülebilmektedir. Aljinat modelleme maskesi, cildi besleyen ve nemlendiren, lifting etkisi sağlayan, hücre yenilenme süreçlerini aktive eden, kolajen sentezini hızlandıran, hücrelerden ağır metal tuzlarını ve toksinleri uzaklaştıran, gözenekleri küçülten güçlü bir doğal kokteyldir. Ayrıca aljinik asit, antibakteriyel ve antienflamatuar bir etkiye sahiptir. Probiyotik kompleks: Yoğurt Özü (900 ppm), Lactobacilus Ferment Lizat (900 ppm), Bifida Ferment Filtrattan oluşur. Belirgin bir canlandırıcı ve sıkılaştırıcı etkiye sahiptir, cildin bağışıklığını güçlendirir, asit-baz dengesi sağlar, kolajen ve elastin sentezini hızlandırır, cilt tonunu eşitler, cildin kendini yenileme yeteneğini artırır.

NASIL KULLANILIR?

Kullanım: Adım 1'i (50g) ve Adım 2'yi (5g) bir kaseye dökün, bir spatula kullanarak pürüzsüz olana kadar kuvvetli ve hızlı hareketlerle karıştırın. Hazırlanan maskeyi daha önce temizlenmiş tüm yüze 3-5 mm'lik bir tabaka ile uygulayın ve sadece burun deliklerini açık bırakın. Maskeyi sertleşene kadar 15-20 dakika bekletin. Ardından donmuş maskenin kenarlarını çeneden alına doğru tek kat halinde çıkarın.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ