ALPHABRIGHT SERUM-SEYAHAT BOYU, 8 ml
29 Ağustos 2020
ALPHASCIENCE HA BOOSTER DOLGUNLAŞTIRICI NEM KONSANTRESİ
20 Ağustos 2020

PHYTIC SERUM SEYAHAT BOYU, 8ml ®

ANTİOKSİDANLAR - DÜZELTİCİ SERUMLAR

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, YAĞLI, KARMA, HASSAS

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, AKNELİ CİLTLER, HİPERPİGMENTASYON

AKTİF BİLEŞENLER:

%2 Fitik asit -Kirlilik kalkanı: Cilt yaşlanmasını önlemek ve düzeltmek için eşsiz bir aktif maddedir. Fitik asit bitki tohumlarında bulunur. Tohum içinde fosforun depolanmasını sağlayan ana maddedir. Çinko, kalsiyum ve demir gibi metal iyonlarını şelatlama ve karbon türevlerini nötralize etme yeteneğine sahiptir.

% 8 Stabilize L-Askorbik Asit (Doğal C Vitamini): Yüksek sıcaklıkta dahi stabil kalabilen ilk ve tek saf C vitamini. Antioksidandır ve kollajen sentezini uyarır, leke oluşumunu engeller ve cilde aydınlanma sağlar.

% 0.2 Tannik asit : Olağanüstü uzun yaşam süresi ile bilinen SEKOYA ağaçlarının kabuğunda bulunan bir polifenoldur. Güçlü bir antioksidandır. Serbest radikallerden korur. Pigmentasyonu regüle eder. Kollajen sentezini artırır. Kan damarlarını güçlendirir.

Ginkgo biloba konsantresi –Ölümsüzlüğün bitkisi: Hiroşima saldırısında hayatta kalabilen tek bitki olması ile tanınmaktadır. Antioksidandır ve daha aydınlık bir cilt için detoks etkisi sağlar. Özellikle sigara kullanan kişiler ve çevresel kirliliğe maruz kalanlar için kullanılması gereken ideal bir maddedir.

Parfüm, koruyucu, paraben ve fenoksietanol içermez.


İÇİNDEKİLER

PROPYLENE GLYCOL, ISOPENTYLDIOL, AQUA, ASCORBIC ACID, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, ETHOXYDIGLYCOL, PEG-8 DIMETHICONE, PHYTIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, LYCERETH-26, TANNIC ACID, GALLIC ACID.


NE İÇİN KULLANILIR?

• Stres, UV ışınları ve kirlilik nedeniyle ortaya erken yaşlanma belirtilerinde; ilk oluşan kırışıklıklar, ince çizgiler, kahverengi lekeler oluşumu gibi problemleri ciltlerde kullanılır,

• Foto yaşlanma hasarlarını onarır.

• Akne eğilimli ciltler için anti-aging bakım sağlar.

• Yaşlanma karşıtı işlemlerden sonra kullanılır (BOTOX, dolgu, lazer gibi).

• Tüm cilt tipleri için uygundur. Özellikle kentsel bölgelerde, oksidatif stres altındaki ciltler için idealdir. Ciltteki sebumu dengelediği için akne ve yağlı ciltlerde etkilidir. Sebum az üretiliyorsa normal seviyelere yükseltir, sebum fazla üretiliyorsa normal seviyelere indirger. 25-30 yaş üstü herkes kullanabilir.

NASIL KULLANILIR?

Gündüz bakımınızda ilk adım olarak cildinizi temizledikten sonra ilk adım olarak 4-5 damlayı yüzünüze ve dekolte bölgenize uygulayınız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ