PHYTIC SERUM-SEYAHAT BOYU, 8 ml
29 Ağustos 2020
ETKİLİ LEKE PAKETİ
4 Haziran 2020

HA BOOSTER DOLGUNLAŞTIRICI NEM KONSANTRESİ ®

NEMLENDİRİCİLER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, YAĞLI, KARMA, KURU, OLGUN, HASSAS

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, AKNELİ CİLTLER, HİPERPİGMENTASYON, HASSAS CİLTLER, GÜNLÜK BAKIM

AKTİF BİLEŞENLER:

%5 Organik silisyum (silanol) + Hyaluronik asit kompleksi: Hyaluronik asit penetrasyonunu artırmak için oluşturulmuş bir taşıyıcı sistemdir. Keratinositlerin çoğalmasını ve cildin yapısının güçlenmesini sağlar.

%0.5 Saf Hyaluronik Asit: Cildin dayanıklılığını artırır. Daha nemli ve pürüzsüz bir cilt görünümü sağlar.

%1.5 Bitkisel Taurin: Hücresel enerji üretimini teşvik eder, osmoregülasyonun yanı sıra antioksidan koruma sağlar.

Biomimetik Nem Polimeri : Optimal nemlendirme sağlar.

Organik silisyum sayesinde cilt altına kolayca penetre olan HA, cildinizi doyurucu nemlendirir ve dolgunlaştırır. Bitkisel Taurin ve Biomimetik Nem Polimeri cilt kalitesini artırır ve cildi canlandırır.

İÇİNDEKİLER

AQUA(WATER), BETAINE, GLYCERIN, ISOPENTYLDIOL, ETHYLPROPANEDIOL,SODIUM HYALURONATE, SODIUM ACRYLATES COPOLYMER, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA SEED EXTRACT, LECITHIN, O-CYMEN-5-OL, DISODIUM EDTA, DEHYDROACETIC ACID, HYALURONIC ACID, BENZYL ALCOHOL, PHENETHYL ALCOHOL, SILANETRIOL, CITRIC ACID, POLYQUATERNIUM-51, SODIUM CARRAGEENAN, JANIA RUBENS EXTRACT

NE İÇİN KULLANILIR?

Yorgun ve nem kaybından kırışıklıkların belirginleştiği ciltlerde hidrasyon sağlamak ve estetik uygulamalardan sonra yeniden yapılandırma için kullanılır. Şehir hayatında yaşayan ve çevresel kirliliğe maruz kalan kişiler için uygundur. HA dolgusunun ömrünü uzatır.

NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşamları tüm yüz ve boyun bölgesine hafif masaj ile uygulanır. Antioksidan serum sonrasında ya da nemlendirici krem öncesinde sürülmesi tavsiye edilmektedir..

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ