DERMOLENTE EL TEMİZLEME SIVISI, 100 ML.
26 Mart 2020
REGEN[Hx]
8 Mart 2020

EYE MATRIX ®

İŞLEM SONRASI ÜRÜNLER - GÖZ BAKIMI - DÜZELTİCİ KREMLER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, KURU, YAĞLI, HASSAS, KARMA, OLGUN

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, GÜNLÜK BAKIM, HASSAS CİLTLER

AKTİF BİLEŞENLER:

% 5 L- GLUTAMIN + Genistin: İlk kez kırışıklıkları azaltmak ve cilt yoğunluğunu artırmak için güçlü bir kollajen güçlendirici görevi gören bir dipeptitte (L-alanil Glutamin) Alphascience tarafından stabilize edilmiştir.Sıkı ve esnek bir cilt için yeterli glutamine sahip olmak önemlidir. Yeterli glutamin yoksa, vücut gerekli proteini kas kütlesinden alır ve glutamine ve enerjiye dönüştürür. Bu durum proteinlerin kaybolmasına, kasların incelmesine ve cildin sarkmasına neden olur. Genistein kolajen üretimine katılan ve kolajenin bozulmasını önleyen bir amino asit olan L-glutamin ile brilikte sinerjik etki oluşturur. Yoğun kaldırma etkisi gösterir.

% 2 BOTOX-etkili patentli tripeptid: BOTOX etkili patentli tripeptit, ifade çizgilerini işaretleyen kasları gevşeterek cildi pürüzsüzleştirir.

% 3 NIOSOME TROXERUTIN: Troxerutin estetik operasyonlar sonrasında oluşan koyu halkaları azaltmak amacıyla kullanılan ilaçların içerisinde yer alan flavonoidtir. Alphascience buluşu: Niosom taşıma sistemi ile düşük konstrasyonda Troxerutinin yüksek derecede tolere edilebilir olmasını ve daha yüksek etki göstermesini sağlamıştır.

HYALURONİK ASİT: Düşük (50Kdn) ve yüksek (300 Kdn) moleküler ağırlıkta bulunan Hyaluronik asit kırışıklıkları doldurur ve cildin doğal nemini optimize eder.

Parfüm ve paraben içermez.

İÇİNDEKİLER

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, CAPRYLIC /CAPRIC TRIGLYCERIDE, ALANYL GLUTAMINE, MYRISTYL MYRISTATE, JOJOBA ESTERS, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, PEG-75 STEARATE, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, SOY ISOFLAVONES, POLYGLYCERYL-6 OLEATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE ROSSPOLYMER, POLYSORBATE 80, TROXERUTIN, CHLORPHENESIN, CETETH-20, STEARETH-20, SODIUM HYALURONATE, SORBITAN PALMITATE, LECITHIN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, ALCOHOL, POLYGLYCERYL-10 LAURATE, DIMETHICONE/ VINYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, XANTHAN GUM, SODIUM HYDROXIDE, MAGNOLOL/HONOKIOL, ADENOSINE, TOCOPHEROL

NE İÇİN KULLANILIR?

• Göz kapağı düşüklüğü (bleferoplasti) ameliyatı sonrası göz çevresi matriksinin yeniden yapılandırılması için dünyada ilk ve tek üründür. Ayrıca, göz çevresi için yaşlanma karşıtı tedavide, mimik çizgilerinin belirginliğini azaltma, sıkılık kaybını önleme, göz çevresindeki halkalar ve göz altı torbalarının giderilmesinde kullanılır.

NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşam göz çevresine hafif bir masaj yaparak uygulayın. Ameliyat sonrası iyileşme için doğrudan açık yara üzerine uygulamayın. Gözlerle temasından kaçının.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ