COLLAGEN MODELING MASK CUP PACK
12 Mart 2021
PHYTIC SERUM-SEYAHAT BOYU, 8 ml
29 Ağustos 2020

ALPHABRIGHT SERUM-SEYAHAT BOYU, 8 ml ®

LEKE AÇICI SERUMLAR - DÜZELTİCİ SERUMLAR

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, YAĞLI, KARMA, KURU

CİLT DURUMLARI: HİPERPİGMENTASYON

AKTİF BİLEŞENLER:

%2 Fitik asit -Kirlilik kalkanı: Cilt yaşlanmasını önlemek ve düzeltmek için eşsiz bir aktif maddedir. Çevresel kirliliği nötralize eder, cilt tonunu ayarlar ve sebumu normalize eder.

% 8 Stabilize L-Askorbik Asit (Doğal C Vitamini): Yüksek sıcaklıkta dahi stabil kalabilen ilk ve tek saf C vitamini. Antioksidandır ve kollajen sentezini uyarır, leke oluşumunu engeller ve cilde aydınlanma sağlar.

Acetyl Glycyl β-Alanin:Melanogenez üzerinde 4 seviyeli mekanizmaya sahip güçlü leke düzeltici ve aydınlatıcı peptid.

% 30’luk Ginkgo biloba fraksiyon solüsyonu: Kuersetin, gingkolid ve bilobalidler içeren yüksek konsantrasyonda standardize edilmiş ekstrakt.

İÇİNDEKİLER

PROPYLENE GLYCOL, ISOPENTYLDIOL, AQUA, ASCORBIC ACID, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, ETHOXYDIGLYCOL, ACETYL GLYCYL BETA-ALANINE, PEG-8 DIMETHICONE, PHYTIC ACID, AMINOMETHYL PROPANOL, GLYCERETH-26.

NE İÇİN KULLANILIR?

• Çevresel (güneş ışınları, kullanılan ilaçlar, kirlilik) ve hormonal değişikliklerin (hamilelik, yaşlanma) neden olduğu kahverengi lekeler için kullanılır.

• Güneş lekelerinde, yaşlılık lekelerinde, melasmada ve akne pigmentasyonunda etkilidir.

NASIL KULLANILIR?

Gündüz bakımınızda ilk adım olarak cildinizi temizledikten sonra, lekeli bölgelere parmak uçlarınızla hafif masaj ile yeteri miktarda uygulayınız.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ