WiQO BESLEYİCİ ve NEMLENDİRİCİ KREM (Kuru Ciltler)
29 Mart 2020
DERMOLENTE EL TEMİZLEME SIVISI, 100 ML.
26 Mart 2020

ACTİVAR KAPSÜL ®

GIDA TAKVİYESİ

SATIN AL

AKTİF BİLEŞENLER:

AC-11 (% 8 Karboksi alkil ester, Uncaria tomentasa sulu ekstraktı);ACTIVAR Kapsül saf karboksi alkil ester içermektedir. Bu ekstre tüm vücutta DNA onarımının artmasını, deride Tip III kollajen üretimin çoğalmasını destekler. Ayrıca derimizde lekelenmeye ve yaşlanmaya neden olan UV hasarlarını azaltmaya yardımcı olur. Uncaria tomentosa’dan sulu ekstraksiyon yöntemi ile elde edilen karboksi alkil ester’in: Anti-tümör etki, hücresel ve antikor bağışıklığını destekleyen yararları literatür portallerinde kolayca bulunabilen klinik ve laboratuvar çalışmaları ile yayımlanmıştır.

NE İÇİN KULLANILIR?

Perudaki yerliler 2000 yıldan fazla süredir bu tıbbi bitkiyi kaynatarak elde ettikleri içeceği günlük yaşamlarında bol miktarda tüketmişlerdir. Uncaria tomentosanın bu geleneksel kullanımında yaşlıların ve yaralı savaşçıların daha çabuk iyileşmeleri, kötü hastalık olarak bildikleri bazı prognozu kötü hastalıkların iyileşmesi için kullanmışlardır. Bu nedenle, patent belgelerinde anti-tümör etkinliği gösterilmiş hatta sağlıklı hücreleri öldürmeden tümör hücre sayısını azalttığını gösteren çalışmalar da mevcuttur.

Vücudun bağışıklık sisteminde özellikle hücresel bağışıklığı desteklerken, devamında antikor miktarında artış ile koruyucu etkilerin çoğalmasını desteklediğini gösteren çalışmalar da vardır.

DNA onarımını desteklemek, kollajen üretiminin artmasına, saç dökülmesinin azalmasına ve UV hasarlarının azalmasına yardımcı olan etkileri nedeniyle genel sağlık ve cilt sağlığını desteklemek için de kullanılmaktadır.

NASIL KULLANILIR?

Mevsim geçişlerinde, bağışıklığınızın düştüğünü hissetmeye başladığınız ilk 15 gün süresince sabah ve akşam 1’er kapsülü bir bardak su ile tüketebilirsiniz, devamında akşamları yatmadan önce 1’er kapsül almanız yeterli olacaktır.

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ DESTEKLEYEN ETKİSİ

AC-11’in insan hücreleri üzerinde hücre sağlığını destekleyen etkilerine dair Amerikan Patent Dairesinin verdiği patent belgesinde yapılmış çalışmalar yer almaktadır.

Dr. S. Lamm ve arkadaşları polivalan pnomökok aşısından önce AC-11’i oral olarak kullandırdıkları bireylerde aşıya karşı daha yüksek miktarda antikor oluştuğu ve bu antikor düzeyinin daha uzun süre devam ettiğini gösterdiler. Bu bulgu AC-11, artmış antikor cevabının oluşmasına destek olduğunu gösterir.

Dr. Sheng ve arkadaşları: Kemoterapiye bağlı nötropenik dönemlerde, vücudun en zayıf düştüğü gönlerde rekombinant teknoloji ile üretilmiş bir ilaca karşı AC-11’ile karşılaştırmalı bir çalışma yapmıştır. Bu çalışmanın sonunda AC-11 in nötropeniyi kıyaslanan ilaç ile benzer sürede nötropeniyi düzeltmeye yardımcı olduğu gösterilmiştir. ACTIVAR’ın içindeki Uncaria tomentosa patentli sulu ekstrasyon yöntemiyle elde edildiğinden alkaloid içermez ve yan etki profili de güvenilirdir.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ