WiQO KURUMA KARŞITI ELASTİKLEŞTİRİCİ VÜCUT KREMİ
29 Mart 2020
WiQO ICP CREAM GÖRÜLMEYEN, RENKLİ, KAPATICI, SPF 50+, KOMPAKT KREM (MEDIUM)
29 Mart 2020

ACTISILK ADVANCED CLEANSING FOAMONARICI VE NEMLENDİRİCİ YAŞLANMA KARŞITI TEMİZLEME KÖPÜĞÜ ®

TEMİZLEYİCİLER - MASKELER

SATIN AL

CİLT TİPLERİ: NORMAL, YAĞLI, KARMA, KURU, OLGUN

CİLT DURUMLARI: YAŞLANMA, AKNELİ CİLTLER, HİPERPİGMENTASYON, HASSAS CİLTLER, GÜNLÜK BAKIM, GÜNEŞ KORUMA

AKTİF BİLEŞENLER:

Carboxyalkyl Ester” ve “İpek Proteini (SERICIN)” içeren AC-12 Özel Kompleksi

Carboxyalkyl Ester: Bizi yaşlandıran DNA hasarının onarımını ve kollajen üretimini destekleyici etkileri gösterilmiş, hücrelerimizin doğal DNA onarımını desteklemeye yardımcı bitkisel kaynaklı bir içeriktir.

Serisin ( İpek Proteini) : Derinin doğal nemlendiricisi olan filagrin proteini ile aynı yapıdadır. Bu yüzden çok önemli bir nemlendiricidir. Epidermal hücrelerin hidrasyonunu artırmaya yardımcı olur. Serisin nemlendirici etkisini ortaya çıkarırken; kuru cilt oluşumuna sebebiyet veren transepidermal su kaybını azaltır. Antibakteriyel ve antimikrobiyal aktiviteye sahiptir

UV'ye karşı koruma sağlar. Tirozin ve kinazın aktivitesini inhibe eder, leke açıcı özelliği vardır.

İpek proteini kullanımı hem cilt bakımı hem de cerrahi işlem sonrası “post procedure” olarak fayda sağlamaktadır.

Hyaluronik asit ile ipek proteinin birlikte aynı formülde yer alıyor olması cildin çok iyi nemlenmesini sağlar.

Sitrik asit ile derinin epidermis tabakasında hücre yapım hızını artırarak; kırışık oluşmasını minimum seviyeye indirirken, derinin epidermis tabakasında ölü hücreleri aşındırarak; cildin sürekli parlak ve düzgün görünümünü sağlamasına yardımcı olmaktadır .

Panthenol ile deriyi derinlemesine nemlendirir, epitelizasyonu uyarır, yara iyileştirici ve anti­ enflamatuvar etki sağlar.

Phragmites Kharka ekstraktı, Poria Cocos ekstraktı ile bariyer oluşturma etkisiyle, epiderm tabakasının su kaybının azalmasını sağlar, cildi yumuşatır, rahatlatır ve cildin dış faktörlere karşı daha dayanıklı olmasına yardımcı olur .

Ayrıca içerdiği Aloe Vera ekstraktı gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposudur.

İÇİNDEKİLER

AQUA, SODIUM COCOAMPHOACETATE, LAURYL GLUCOSIDE, GLYCERIN, SODIUM COCOYL GLUTAMATE, SODIUM LAURYL GLUCOSE CARBOXYLATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, 1,2-HEXANEDIOL, CAPRYLYL GLYCOL, PANTHENOL, HYALURONIC ACID, EUGENIA CARYOPHYLLUS BUD EXTRACT, CITRIC ACID, HYDROLYZED KERATIN, PROPYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PARFUM, PHRAGMITES KHARKA EXTRACT, PORIA COCOS EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, PHENOXYETHANOL, DISODIUM EDTA, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM BENZOATE.

NE İÇİN KULLANILIR?

Cildi kendi doğal yağından arındırmadan gün boyu maruz kalınan çevresel etmenlerden ve makyaj ürünlerinden cildi arındırır. Göz makyajı çıkarmak için de uygundur.

İçerdiği ipek proteini, mikro-peeling etkisi ile cildi ölü derilerden arındırırken, oluşturduğu ince film tabakası bariyeri sayesinde cildinizin parlamasını ve ipeksi bir yumuşaklık kazanmasını sağlar ve cildi derinlemesine nemlendirir. UV’ye karşı koruyucu özelliği olan bileşenler içermesi sayesinde, cildinizin güneşten korunmasına yardımcı olur.

NASIL KULLANILIR?

Sabah ve akşam olmak üzere, günde iki defa, elinize sıktığınız bir miktar köpüğü dairesel hareketlerle cildinize uygulayınız ve ardından bol su ile durulayınız. Köpük kalitesini arttırmak için pompaya sert bir şekilde basılması önerilmektedir.

KÖPÜK MASKESİ

Haftada 1-2 kere; ACTISILK® ADVANCED CLEANSING FOAM ile cildinizi temizleyip bol su ile duruladıktan sonra, avucunuza bir miktar köpük sıkıp, 4-5 dk kadar sıcak suda bekletilmiş doğal ipek kozalarını işaret parmaklarınıza geçirerek yüzünüze, boyun ve dekolte bölgenize sürüp, dairesel hareketlerle nazikçe masaj yaparak KÖPÜK MASKESİ şeklinde de uygulayabilirsiniz.

10-15 dakika bekletip, bol su ile durulayınız.

Ürünün köpük maskesi şeklinde düzenli kullanımı; cildinizin ölü hücrelerden arınmasını ve cildinize tazelenmiş ve ferahlık hissini kazandırmak ile beraber, aynı zamanda ipek proteinin cildi besleyen ve nemlendiren özelliği ve ürünün formülünde yer alan hyaluronik asit sayesinde ince kırışıklıkların belirginliğinin azalmasına yardımcı olmaktadır.

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşabilirsiniz...

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ