Dr AppliCare Depigma SPF 50 Cream (DRAPL002)

0,00
Marka : Dr AppliCare
Fiyat : 119,00 TL(KDV Dahil)

Dr AppliCare Depigma SPF 50 Cream

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Dr AppliCare Depigma SPF 50 Cream, leke giderilmesi amacıyla yapılan tüm profesyonel uygulamalardan sonra yeni leke oluşumunun engellenmesi ve cildin güneşin zararlı ışınlarından korunması amacıyla kullanılır. Dr AppliCare Depigma SPF 50 Cream cildi güneşin zararlı ışınlarından koruduğu gibi, leke oluşumunun önlenmesinde etkili olan etken maddeler ile tedaviye güçlü destek verir. Genel olarak Dermatologların leke tedavilerinde kullandığı tüm dünyada kabul görmüş bu etken maddeler var olan lekeleri gidermeye ve yeni leke oluşumunu önlemeye yardımcı olmaktadır.

Güçlendirilmiş antioksidan içeriği ile cilt nemlendirici ve onarıcı ajanları sayesinde başka bir destek ürünü kullanma ihtiyacını ortadan kaldırır.

Lekelerinin giderilmesi amacıyla profesyonel uygulama yaptıran kişilerin cildi, doğal olarak yeniden leke oluşumuna uygundur. Bu sebeptendir ki, tedavi süresi içerisinde ve süreç tamamlandıktan sonra, yalnızca bir güneş koruyucu kullanmak yerine, leke oluşumuna yatkın cilt tipleri için özel olarak geliştirilmiş olan Dr AppliCare Depigma SPF 50 Cream kullanılması önerilmektedir.