Activar Göz Bakım Kremi (ASRS03)

0,00
Marka : ACTIVAR
İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : ₺220,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺200,00(KDV Dahil)

AC-11® içeren Yoğun Onarıcı Göz Kremi, gündüz ve gece kremlerindeki aktif antioksidanlar ve kırışıklık giderici maddelerin yanısıra göz çevresindeki hassas bölge için yatıştırıcı ve şişkinliği giderici etki sağlar.

Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

Son derece etkin olan anti-aging formülünde, AC-11® ile doğrudan hedefe yönelerek hücreleri onaran, cildi besleyen ve destekleyen maddeler birleşmektedir.

AC-11® içeren Yoğun Onarıcı Göz Kremi, gündüz ve gece kremlerindeki aktif antioksidanlar ve kırışıklık giderici maddelerin yanısıra göz çevresindeki hassas bölge için yatıştırıcı ve şişkinliği giderici etki sağlar.

AC-11®’in Aloe Barbadensis Jel, Shea Butter, Prolin, Pentavitin, Pepha-Tight ve MDI Kompleks ile kombinasyonu sonucunda elde edilen bu ürün, cildin düzgün ve kadife görünümünü ortaya çıkarır, yaşlanmanın yavaşlamasına göz çevresi ve ifade kırışıklıklarının da düzelmesine yardımcı olur.

     Göz altı morlukları ve şişkinlikleri azaltır

     Güneş, stres ve hava kirliliğinin sebep olduğu foto kimyasal hasarı azaltır. Yol açtığı erken yaşlanmaya karşı sağlıklı DNA oluşumuna yardımcı olur

     İnce çizgi ve kırışıklıkları gözle görülür bir şekilde azaltır

     Cildin ışıltılı, pürüzsüz, sıkı ve genç görünümünü korur

     Yaşlılık lekelerinin azalmasına yardımcı olur ve cildin rengini düzenler 

PENTAVITIN: Diğer formüllerde kullanılan gliserinden daha etkili ve daha hafif moleküller içerir. Patentli ve son derece etkili bir nemlendiricidir,PEPHA-TIGHT: Yosun bazlı bir kırışıklık giderici ve cilt sıkılaştırıcıdır. Çabuk başlayan gerginleştirici etkisinin yanında cildin diriliğini ve dolgunluğunu kalıcı olarak destekleyen Tip I kollajen sentezini uyarır,

MDI kompleks®: Matriks metalloproteinaz enzimleri aracılığı ile kollajen yıkımının durdurulmasına yardımcı olur. Özel bir kozmetik aktif maddesidir. Cilde daha genç ve daha sıkı bir görünüm kazandırır.